Podívejte se na krátké video z naší restaurace, aby jste si udělali představu.

Naše restaurace

Prohlédněte si naší restauraci!

Naše sladkosti

Ručně vyráběné pochoutky, které okamžitě rozzáří váš den. Ať už je to marlenka, zmrzlina nebo nanukový dort. Používáme ty nejlepší ingredience k výrobě těchto artefaktů.

Chutná snídaně

Chutná snídaně formou švédských stolů pro sportovní týmy, která je podávaná při turnajích.

Narozeniny a události

Kromě doplnění tekutin po náročném tréninku pro Vás můžeme připravit společný raut na podnikový večírek , vystrojíme svatbu, oslavíme narození dítěte. Někdy to bývá naopak, nejdříve oslavíme narození dítěte a teprve následně uspořádáme svatbu.

Catering studená kuchyně

Na vaši oslavu doma nebo v práci dovezeme obložené mísy. Rozvoz Havířov a okolí. Volejte 731 111 775. Slavit můžete i u nás. Těší se na Vás SPORT CLUB SLÁVIE HAVÍŘOV

Přehrát video

Oslavy

Chutný oběd

Vepřová panenka obalená v anglické slanině se švestkovou omáčkou.

Naše kolekce sladkostí

Nejlepší způsob, jak zažít naši širokou sbírku sladkostí, je navštívit obchod. Postupujte podle vůní a vyberte si nejlákavější sladkosti, které uspokojí váš chuť.

Naše menu

Prohlédněte si naše menu

Rodinné nebo firemní oslavy

Na rodinné nebo firemní oslavy jsme odborníci